KURUMSAL
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
ÇEŞİTLER
HİZMETLERİMİZ
DOĞALGAZ
REFERANSLARIMIZ
MÜŞTERİLERİMİZ
SERTİFİKALAR
BELGELERİMİZ
İLETİŞİM
ULAŞIM

Vitoplex 200

Vitoplex 200

Vitoplex 200, kompakt yapı tarzı ve uygun ebatları sayesinde kazan dairelerine kolayca taşınıp monte edilebilir. İlk hareket kontrolü Therm-Control sayesinde 560 kW'a kadar anma ısı gücüne sahip kazanlarda şönt pompa gerekmez.

Vitoplex 200'ün üstünlükleri:

Değişken, düşük kazan suyu sıcaklığı sayesinde ekonomik ve çevre dostu. Gidiş suyu sıcaklığına bağlı olarak %96,3'e varan kazan verimi. Paslanmaz çelik ekonomizör Vitotrans 300 ile yakıtın üst ısıl değerinden faydalanılarak norm kullanma verimi %12 artırılabilir.

Düşük yanma odası yükü sayesinde zararlı madde emisyonu düşük yanma sağlanmaktadır. Üç geçiş sistemi ile azot oksit emisyonları daha da azaltılmaktadır.

Büyük su hacmi sayesinde iyi bir iç sirkülasyon ve uzun brülör çalışma süreleri, böylece daha az şalt sayısı ile çevre korunmaktadır.

Kazan devresi pompası gerekmez. Geniş su temas yüzeyleri ve büyük su hacmi sayesinde iyi bir iç sirkülasyon ve emniyetli bir ısı transferi.

Isıtma sistemi, iletişim olanaklı dijital kontrol sistemi Vitotronic ile ekonomik ve emniyetli olarak işletilir. Vitotronic kontrol sistemi bilinen her kontrol talebi ve uygulamaya cevap vermektedir. Standart LON-BUS sayesinde tamamen bina otomasyon tekniğine entegre edilebilir.

Entegre edilmiş ilk hareket kontrolü "Therm-Control" sayesinde 560 kW'a kadar anma ısı gücüne sahip kazanlarda şönt pompa gerekmez ve böylece montaj zamanından ve giderlerinden tasarruf edilir.